FAQ

Zajímají vás konkrétní dotazy? Nejste si s něčím jistí? Podívejte se na nejčastější dotazy ohledně online podnikání.
Nenašli jste svůj dotaz? Neváhejte nás kontaktovat skrze formulář, nebo rovnou zavolejte. Odpovíme Vám na vše.

<

Nejčastější dotazy

V ceně webových stránek je osobní schůzka, kde probereme Vaše přání a požadavky. Poté následuje zhotovení moderní webové prezentace, která bude obsahovat i uživatelskou administraci, abyste si mohli nadále upravovat web dle potřeby.  Poté už následuje jen konečná schůzka, kde Vás vše ukážu a předám veškeré údaje.

Všechny cesty vedou do Říma - a tak je to i s webovými službami. Je jich mnoho, ale všechny vedou ke zvýšení Vašich zisků. Díky novým webovým stránkám nebo novému e-shopu získáte komfort pro Vaše zákazníky. Na moderním a snadno ovladatelném webu se vždy lépe nakupuje. Také to odráží prestiž Vaší firmy. Díky SEO nástrojům a PPC kampaním Vám zaručíme dohledatelnost a tím přivedeme na web či e-shop nové zákazníky. Toto vše vede ke zvýšení zisků!

Zajímavá otázka. Nejsme žádná agentura. Jako dvojice podnikatelů od přehrady v Liberci si můžeme dovolit nejnižší ceny v kraji - nemáme žádné výdaje! Zakládáme si na osobním přístupu a za klienty aktivně jezdíme. Cesty si hradíme sami! Kvalitou nezaostáváme za velkými giganty v našem oboru a přitom tvoříme vše na míru pro Vaší spokojenost.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní číslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Jsme na sociálních sítích!

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz