Ceník

Ceny u nás začínají na pár stovkách. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Jsme pouze dvojice z Liberce, která pracuje ve svých prostorech. Jsme sami sobě pány a neplatíme žádné zaměstnance. Díky nulovým výdajům nemusíme dílu přidávat žádnou navýšenou hodnotu.

Ceny webových služeb

Cena webové prezentace začíná na 9800 KČ. Opravdu. Za tuto cenu obdržíte námi navrženou a designově moderní webovou prezentaci včetně její kompletní administrace. Tvoříme weby všech velikostí, od nejjednodušších po ty nejsložitější. Cena se odvíjí od Vašich požadavků. Kontaktujte nás a vytvořím pro Vás cenovou nabídku.

Podporujeme dobrá srdce!
Máte dobročinnou organizaci, nebo zachraňujete životy? Právě pro Vás vytvoříme webové stránky již za 4800 KČ! 

U nás je správa webu zdarma. V ceně vytvoření webu je zahrnut i pravidelný servis v podobě zhotovení analýz a výsledků Google Analytics. Drobnější úpravy na webu jsou zdarma. Slovem drobnější myslíme pokud se nejedná o úpravy celého webu. S vaším webem aktivně pracujeme!

Neočekávejte od nás tuctové e-shopy, které tvoříme dle nějakých šablon, ani žádné krabicové produkty. My tvoříme e-shop přímo Vám na míru. Cena se samozřejmě odvíjí dle velikosti funkcí a požadavků, ale pod 20 tisíc to nepůjde. Na oplátku za to očekávejte zaručenou kvalitu.

Cena reklamy záleží pouze na tom, kolik jste ochotni investovat. Jelikož se jedná o PPC (Pay per click), platíte pouze za proklik na Váš web, nikoliv za zobrazení reklamy. Běžné nastavení kompletní reklamní kampaně vyjde na 8 tisíc včetně bannerů, a kolik si nastavíte měsíční tarif pro zobrazování záleží jen na Vás. Běžně to bývá mezi 5 - 15 tisíci, záleží na konkurenci. Můžete si být ale jistí, že investice se Vám ve výsledku vyplatí.

SEO, nebo-li optimalizace webových stránek pro vyhledávač, zařídíme již za 5 tisíc. Optimalizujeme organickou dohledatelnost Vašich stránek, abychom přivedli nové zákazníky. Máte velmi konkurenční odvětví? Nabízíme Vám SEO Plus, díky kterému dokážeme předběhnout i Vaší největší konkurenci. Ale samozřejmě budeme stát nohama na zemi... Souboj s Alzou o první pozici ve vyhledávači je předem prohraný.

Logo tvoříme již od 2 tisíc. Pokud máte představu, nebo větší nároky na své logo, do 5 tisíc se vejdete.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní číslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Jsme na sociálních sítích!

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz